Závod Orlická 17

VII.ročník se konál 16.září 2017

Autobus se závodníky odjížděl v 9.25 h do Kostelce nad Orlicí.Prezentace závodníků probíhala od 7.30h.v RAMPA sportu v Týništi nad Orlicí.Letošní ročník těžce dohnalo počasí-zima,že by na vodu nikdo nejel a celodenní déšť.To bylo poznat na účasti.
 
Pořadí-Muži
1.Vondráček Lukáš+Šafařík Tomáš-2h2m
2.Skalický Tomáš a Kuba-2h3m
3.Ferkl Richard+Pluhař Radek-2h22m
4.Loufek Tomáš+Bodenberger Josef-2h37m
5.Kaucký Pavel+Svatoš Dušan
 
Pořadí-Smíšené dvojice
1.David Tomáš+Davidová Katka-2h17m
2.Felcman Kamil+Felcmanová Lucka-2h20m
3.Richter Martin+Štrumfová Petra-2h24m
4.Kufel Pavel+Pfeiferová Jitka-2h40m
5.Polívka Jan+Polívková Klára-2h45m
 
Děkujeme všem za účast a budeme se těšit na 8.ročník v roce 2018.
 
 
 
 

VI.ROČNÍK SE KONAL 17.ZÁŘÍ 2016

Účas ovlivnilo počasí.Na staru bylo pouze 23 posádek a stav vody v Kostelci se zastavil na 15cm

Výsledky -muži

1.Dušek Honza-Vondráček Lukáš-2h14m

2.Skalický Tomáš-Skalický Jakub-2h16m

3.David Tomáš-Sedláček Kuba-2h 32m

4.Habrman Michal-Habrman Matěj-2h 38m

5.jelínek Petr-Švancara míla-2h 47m

6.Kubíček David-Hubáček Pavel-2h 53m

7.Ferkl Richard-Pluhař Radek-2h 59m

8.Kubec René-Brož Michal-3h 02m

9.Šimon Jiří-Baše Karel-3h 11m

10.Beneš Pepa-Kořínek Jakub-........

Výsledky-sm.dvojice

1.Hubáčková Kristýna-Hubáček Daniel-2h 41m

2.Pfeiferová Jitka-Cvejn Tomáš-2h 42m

3.Kufel Pavel-Kovaříková Eva-2h 42m18s

4.Bednář Vojta-Bukovská Aďa-2h 54m

5.Bastlová Míša-Hlaváček Jirka-3h 04m

6.Bastlová Eva-Bastl Petr-3h 06m

7.Kubec Michal-Kubcová Míša-3h 07m

8.Loufek Tomáš-Pavelková Mirka-3h 12m

9.Heřmanský Jiří-Jirásková Jára-3h 14m

10.Jurajdová Míša-Hloušek Kuba-3h 47m

11.Bartošová Kristýý-Král Martin-6h 23m

Výsledky-ženy

1.Šedivá Irenka-Šedivá Iva-4+

2.Kubcová Zdena-Koďousková Domča-4++

 

Všem děkujeme za účast a těšíme sena 7.ročník......

V.ročník se uskutečnil 12.9.2015

Za překrásného počasí,ale s menším stavem vody-na startu v Kostelci bylo 17cm....a na časech to bylo znát.Poprvé jsme rozdělili posádky do kategorijí.Děkujeme všem za účast a už teď se těšíme na VI.ročník,který se pojede v sobotu v 17.9.2016

Výsledky-muži

1.Tomáš+Jakub Skalický-2h20m55s
2.Vojta+Olda Novotný-2h23m44s
3Jiří Skladowský+Michal Veselý-2h26m10s
4.Petr Sedláček+tomáš David-2h.26m.57s
5.Tomáš Martin+Pepa Bedneš-2h33m51s
6.Tomáš Loufek+Marek Maják-2h43m19s
7.Petr Jelínek+Míla Švancara-2h45m31s
8.Jan Sýkora+David Fiala-2h49m03s
9.Zdeněk Kuba Kořínek+Peppa Brandejs-2h56m05s
10.Michal Danda+Martin Dýšek-3h8m25s
11.Karel Baše+Míra Slezák
12.Radek Mucha+Roman Kindl
13Renda Šedivý+David Kubíček

Výsledky-ženy

1.Pavla Beránková+Marie Levínská-2h36m04s
2.Andrea Kebortová+Marta Levinská-2h45m31s
3.Kristýna Věříšová+Monika Benáková-4h08m08s
4.Míša Stoklasová+Eliška Provazníková-4h17m20s
5.Martina 3edivá-Míša kubíčková
6.Míša Bastlová+Hanka Svobodová

Výsledky-mix

1.Renata Čížková+Patrik Kebort-2h31m19s
2.Kristýý Bartošová+Martin Král-2h36m59s
3.Lucie Skalická+Franta Kotek-2h36m59s
4.Anna Plašilová+Jan Beránek-2h47m58s
5.Irena Mrázková+renda Kubec-2h53m45s
6.Aneta Vavřinková+Lukáš Chvojka-2h59m05s
7.Mirka Pavelková+Franta Krupka-3h02m25s
8.Andrea Bukovská+Vojta Bednář-3h10m05s
9.Míša Kubcová+Michal Kubec-3h26m54s
10.Eva+Petr Bastlovy-3h43m06s
11.Kristýna Jelínková+Martin Jeřábek
12.Zdena Kubcová+Míra Brož

Výsledky-matka+syn

1.Věrka+Kuba Hlouškovy-2h56m10s
2.Lenka+KubaSvitanovy-2h59m33s

Výsledky-paddleboard

Miroslav Kronika-4h30m
Georgis Tsilinungas-4h30m
 

 

 

 

 

IV.ročník se uskutečnil v SOBOTU 13.9.2014 Trasa:Kostelec n.O.-Týniště n.O.

Pod mrakem 21stupňů a 30cm vody v Kostelci n.O.Ideální počasí a 28 přihlášených posádek-krásný závod....
Výsledky:
1.Vondáček Lukáš-Šafařík Tomáš -1h 45m 43s
2.Skalický Tomáš+Jakub-1h 47m 13s
3.Novotný Olda+Jana-1h 51m 19s
4.Beneš Pepa+Král Martin-1h 52m 03s
5.Vaniš Jiří+Škaldová Jana-1h 53m 42s
6.Sedláček Petr+David Tomáš-1h 55m 19s
7.Kasper Zdeněk+Sommerová Jaroslava-1h 56m 50s
8.Adámek Dominik+Vágner Martin-1h 57m 06s
9.Sýkora Jan+Kebort Patrik-2h 00m 44s
10.Loufek Tomáš+Bodenberger Josef-2h 02m 53s
11.Richter Martin+Kain Michal-2h 04m 39s
12.Beránková Pavla+Jiří Trachulec-2h 05m 41s
13.Skalická Lucie+Aneta Vavřinková-2h 06m 34s
14.Mrázková Irena+Kubec Renda-2h 09m 47s
15.Hanzl Martin+Fritzl David-2h 19m 31s
16.Melzer Martin+Voslař Josef-2h 22m 17s
17.Kristýnka Matoušková+Hanousek Martin-2h 26m 39s
18.Hubáčkovy Daniel+Kristýna-2h 29m 45s
19.Heřmanský Jiří+Jirásková Jaroslava-2h 42m 53s
20.Habrová Míša+Michal Kubec-2h 50m 13s
21.Bednář Vojta+Bukovská Áďa-3h 03m 26s
22.Volencová Gabu-Franc martin-3h 03m 57s
23.Horáková Gabča+Tačíková Denisa-3h15m 14s
24.Renda Šedivý+Robert Čmelík
25.Bastlová Míša+Svobodová Hanka
26.Hubáček Pavel+Kubíček David
27.manželé Bastlovy
28.Vodrážka Honza+Monča Benáková
 
5.ročník se uskuteční 12. září 2015-Děkujeme za účas!!!
 
 

PROPOZICE K ZÁVODU NÍŽE!!!!!

III.ročník vodáckého závodu se uskutečnil v sobotu 14.9.2013 v rámci akce ROZLOUČENÍ S LÉTEM

Počasí pod psa...pršelo již od čtvrtka a naše obavy z kraje týdne,že bude málo vody a závod se z polovyny půjde pěšky vzaly za své při příjezdu autobusu se závodníky do Kostelce nad Orlicí.Na vodočtu byla cifra 136cm!!!!Ještě den předem tam bylo 20cm vody.

Díky počasí se do závodu přihlásilo 16 statečných posádek-pouze 8jich projelo cílem.Díky stavu vody padl i časový rekord a jeho hodnota je 1h14min12sek.

Děkujeme všem účastníkům za férovost a pomáhání si v nezvladatelných situacích,které  během závodu postihlo většinu posádek.

Těšíme se na 4.ročník,který se uskuteční v září 2014.Foto z celé akce je na faceboku. 

Výsledky:

1.Merhaut Michal+Vyleťal Vladimír-1h14m12s

2.Kadlec Martin+Šamal Jan-1h14m54s

3.Novotný Vojtěch+Oldřich-1h27m23s

4.Sedláček Petr+David Tomáš-1h32m26s

5.Malý Jiří+Moravec Pavel-1h44m05s

6.Beneš Josef+Martin Tomáš-1h46m21s

7.Kubec Renek+Mrázková Irena-2h12m52s

8.Richter Martin+Kain Michal-2h30m07s

9.Bednář Vojta+Bednářová Lenka

10.Loufek Tomáš+Maják Marek

11.Kubec Michal+Jelínek Petr

12.Benáková Monika+Volencová Gabča

13.Štelovy Mirka a Honza

14.Voslař Josef+Zahajský Jan

15.Brož Miroslav+Kubcová Zdeňka

16.Páchová Míša+Habrová Míša

Pořadí na 9-16 místě se určilo,podle toho -kdo ujel delší úsek z tratě.

 

 

RAMPA sport Týniště nad Orlicí

Pořádá

Vodácký závod standartních 2místých kánoii na 17,4km

Kostelec n.O-Týniště n.O s hromadným startem

ORLICKÁ 17-6.ročník-17.9.2016

 

Podmínky a řád závodu:

1.Hromadný start ve 12hodin od mostu v Kostelci n.O.

2.Cíl-areal RAMPA sportu Týniště n.O. proběhnutím cílem i s lodí na břehu a dotknutí se rukou totemu

3.Presentace závodníků v RAMPA sportu v Týništi nad orlicí od 8h-11h

4.Startovné 240,-Kč na posádku

5.Zvýhodněné půjčovné našich lodí a pádel a vest 200,-Kč

6.Dopravu osob a materialu z Týniště n.O.-zajišťuje pořadatel

7.Závod je určen pro maximálně 50lodí

8.Každá posádka obdrží cenu

9.Pořadatel má právo měnit podmínky

10.Spaní zajištěno ve vlastních stanech a spacích pytlech v našem tábořišti nebo na ubytovne Rampa spor

11.Pořadatel má právo vyřadit za závodu nestandartní lodě a podnapilé osoby

12.Každý startuje na svoji vlastní odpovědnost

 

 

KDY

SOBOTA 17.září 2016

Přihlášky přijímáme na rampasport@seznam.cz  nebo na telefonu 773 285 141

                                                                           

 

 

 

Druhý ročník Vodáckého závodu Orlická 17

Dne 15.9.2012 se uskutečnil 2.ročník vodáckého závodu pořádaného naší firmou Orlická 17.Na startu v Kostelci nad Orlicí bylo o 11cm méně vody než v minulém ročníku a to bylo znát i na čase posádek po dojezdu do cíle RAMPA sportu v Týništi nad Orlicí.Druhého ročníku se účastnilo 19posádek a všechny dojeli do cíle.Děkujeme všem závodníkům za účast,za férovost a za dobrou náladu,která po celou dobu závodu panovala a těšíme se na 3.ročník,který se uskuteční v září 2013.Foto z celé akce je zatím na faceboku v sekci Přátelé KULATÝ BÁBY-půjčovny lodí na Orlici od RAMPASPORTU

VÝSLEDKOVÁ LISTINA

1.Vyleťal-Merhaut               čas 1h50m16s

2.Šámal-Kadlec                  čas 1h52m55s

3.Sedláček-David                čas 2h02m15s

4.Komár-Komár                  čas 2h03m15s

5.Vaniš-Vaniš                     čas 2h03m57s

6.Sýkora-Balcar                  čas 2h04m44s

7.Fajfr-Baumgartl                 čas 2h05m31s

8.Nárovec-Kneys                  čas 2h13m30s

9.Uhlík-Kupková                   čas 2h17m33s

10.Krupka-Mucha                 čas 2h22m24s

11.manželé Štellovy              čas 2h23m45s

12.Voslař-Zahajský                čas 2h25m45s

13.Hloušek-Bodenberger        čas 2h29m24s

14.Souček-Branda                 čas 2h34m18s

15.Beneš-Martin                    čas 2h35m34s

16.Loufek-Krupková                čas 2h40m42s

17.Zelený-Směšný                 čas 3h-víše

18.Sinkule-Sinkulová              čas 3h-víše

19.Sinkule-Sinkule                  čas 3h-víše

 

 

 

 

První ročník Vodáckého závodu Orlická 17

Dne 10.9.2011 se uskutečnil první ročník závodu pořádaného naší firmou,kterou jsme nazvali Orlická 17.Závod byl určen pro dvoumístné kánoe,standartního tipu.Start závodu je v Kostelci nad Orlicí a cíl v prostorách RAMPA sportu v Týništi nad Orlicí.Celková vzdálenost trati je 17,4km.Startuje se hromadně a projetím cíle se počítá dotek rukou na našem totemu.Prvního ročníku se účastnilo osm posádek,z toho sedm dojelo do cíle.Byl také ustaven traťový rekord v čase 1h39m48s

Výsledková listina

1.místo-Beneš-Martin                 čas.1h39m48s

2.místo-Balej-Obr                       čas.1h42m59s

3.místo-Bodenberger-Daňhelová   čas.1h49m14s

4.místo-Sýkora-Diviš                   čas.1h50m39s

5.místo-Loufek-Pavelková            čas.1h54m55s

6.místo-Kabele-Votroubek           čas.1h58m55s

7.místo-Voslar-Januš                  čas.2h16m01s

 

Děkujeme účastníkům a těšíme se na příští ročník,který se uskuteční v sobotu 15.9.2012